Kolagen PROKRÁSU

pro těhotné a kojící ženy

Způsobuje Vám těhotenství vypadávání vlasů? Máte pocit, že kojení Vám zhoršuje kvalitu pokožky a nehtů? Cítíte se vyčerpaná?

Dopřejte si živiny, díky kterým může Vaše pleť opět zazářit, vlasy zhoustnout, nehty zpevnit a Vy se můžete cítit plná energie. Tajemství se ukrývá v kolagenu PROKRÁSU pro těhotné a kojící ženy v lahodné příchuti bezu.

intenzivní hydratace pokožky

zvýšení elasticity, pevnosti a pružnosti pokožky

obnovení zářivé pleti

vývoj plodu

zdravý nervový systém

“Výživa v těhotenství a při kojení je velmi důležitá jak pro ženu, tak pro vyvíjející se plod novorozence.”

Na český trh uvádíme unikátní kolagen, který obsahuje výlučně kvalitní složky v dostatečných dávkách. Nápoj je chutný, přírodní a zároveň dokáže účinně řešit běžné kosmetické problémy a podpořit vývoj miminka. Zapomeňme na to, že jen dobré geny jsou vstupenkou do světa krásné a pružné pleti. Nový produkt PROKRÁSU má vysokou denní dávku klinicky testovaného bioaktivního kolagenu – 2500 mg. Obohatili jsme ho i o kyselinu listovou a vitamíny. Objevte sílu mořského kolagenu!

Účinné látky pro těhotné a kojící ženy v jediném kolagenovém doplňku, který může dodat současným i budoucím maminkám potřebné živiny pro krásnou pleť, vlasy a nehty.

Vitamín C z Aceroly

50 mg tohoto vitaminu v denní dávce, který je pro vývoj plodu zcela nezbytný. Podílí se na funkci mnohých enzymatických systémů, na výstavbě pojivové tkáně, působí antioxidačně, tím chrání tkáně, zlepšuje imunitu, podporuje vstřebávání železa. Zároveň bez tohoto vitaminu není možná tvorba kolagenu v našem těle.

Vitamín B1

1 mg v denní dávce, který je v období těhotenství a kojení potřebný na klíčové reakce energetického metabolismu a kvalitní funkci nervové soustavy.

Vitamín B6

1,2 mg v denní dávce, který se účastní metabolismu bílkovin, podílí se na tvorbě hemoglobinu a přispívá k fyziologickému vývoji plodu.

Kyselina listová

200 μg v denní dávce, která se absorbuje ze střeva a v organismu se redukuje na kyselinu dihydrolistovou a tetrahydrolistovou, která má ve vývoji a udržování organismu důležitou roli. Zásadní význam má pro vývoj plodu. Až 60% těhotných žen trpí jejím nedostatkem, kvůli čemuž dochází k předčasným porodům. Ženy, které chtějí otěhotnět by měli mít dostatečný příjem kyseliny listové, nejlépe už 3 měsíce před plánovaným otěhotněním.

Vitamín B12

2 μg v denní dávce. Tento vitamín je nezbytný pro dělení buněk, krvetvorbu a zdravý vývoj nervového systému. Podporuje kognitivní funkce a paměť.

Reference

Valerie

"Super, konečně kolagen pro těhotné. Slyšela jsem na tento kolagen samou chválu a vidím, že právem. Mohu doporučit!!!"

Karolína

"Sehnat kolagen pro těhotné je v ČR umění. Chválím MujKolagen za chuť i kvalitu. Jakoby se těhotné a kojící měli vzdát krásné pleti i vlasů …. Děkuji, že si můžu dopřát kolagen i v “požehnaném stavu” a moc Vám fandím – jen tak dál. DOPORUČUJI!

Karolína

"Sehnat kolagen pro těhotné je v ČR umění. Chválím MujKolagen za chuť i kvalitu. Jakoby se těhotné a kojící měli vzdát krásné pleti i vlasů …. Děkuji, že si můžu dopřát kolagen i v “požehnaném stavu” a moc Vám fandím – jen tak dál. DOPORUČUJI!!"